Svět úspěšných

Svět úspěšných

p5

www.svetuspesnych.cz

www.facebook.com/svetuspesnych.cz

www.twitter.com/svetuspesnych

 

Zřejmě největší projekt, kterého se momentálně účastním. Svět úspěšných je magazín o osobním rozvoji a podnikání. Začal zhruba před dvěma lety, kdy jej založil Patrik Šimon, nynější CEO a jednatel. Snažíme se lidi motivovat a podporovat v cestě za jejich cíli. Já osobně jsem se stal jedním z jeho redaktorů zhruba před rokem a půl a od té doby pravidelně přispívám svými články do tohoto magazínu.

Spolupráci si nemohu vynachválit – získal jsem neskutečné množství zkušeností a kontaktů. Musím přiznat, že i mně osobně Svět úspěšných hodně pomohl v tom, abych si uvědomil a ujasnil, co vlastně chci.

Po dlouhé době a velkém vynaloženém úsilí jsme to konečně dotáhli až k tomu, že bude SÚ vycházet pravidelně jako dvouměsíčník v tištěné podobně. Nejvíce se snažím věnovat představování příběhů ambiciózních mladých osobností, jež kráčí po cestě za svým vysněným cílem.

Magazín se zaměřuje na spoustu oblastí, ať už se jedná o motivaci jako takovou, osobní rozvoj, vzdělání či dokonce i několik praktických rad na dané téma. Jsem si jist, že na Světě úspěšných každý nalezne to své.

Profil autora

Vybrané články:

[catlist id=clanky]

Facebooktwittergoogle_plus

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook IconTwitter IconSledujte na WattpaduSledujte na WattpaduSledujte na Wattpadu
„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich